LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 108 (6x18) |
| Rozmery | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Hmotnosť | 27,8 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 490 W | 368W | 495 W | 372W | 500 W | 376W | 505W | 380 W | 510 W | 384W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 39,55 V | 37,12 V | 39,78 V | 37,36 V | 40,00 V | 37,59 V | 40,22 V | 37,83 V | 40,44 V | 38,06 V |
| Skratový prúd (Isc) | 15,72 Å | 12,58 Å | 15,78 Å | 12,62 Å | 15,84 Å | 12,67 Å | 15,90A | 12,72 A | 15,96 Å | 12,77 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 33,11 V | 31,08 V | 33,31 V | 31,29 V | 33,51 V | 31,50 V | 33,71 V | 31,71 V | 33,91 V | 31,91 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 14,80 A | 11,84 Å | 14,86 Å | 11,89A | 14,92 Å | 11,94A | 14,98 Å | 11,98A | 15,04A | 12,03A |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 22,03 % | 22,26 % | 22,48 % | 22,71 % | 22,93 % | |||||
STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 ºC, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 515 W | 520 W | 525 W | 530 W | 536W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,14 % | 23,37 % | 23,61 % | 23,84 % | 24,08 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 564W | 569W | 575 W | 581W | 587W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,34 % | 25,60 % | 25,86 % | 26,12 % | 26,37 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 613W | 619W | 625 W | 631W | 638W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,54 % | 27,82 % | 28,11 % | 28,39 % | 28,67 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 34 |
| Palety na kontajner | 24 |
| Kusov v balení | 816 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com