LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 144 (6x24) |
| Rozmery | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnosť | 31,5 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 51,41V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Skratový prúd (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14,22A | 11,47A | 14,29A | 11,53 Á | 14,36A | 11,59A | 14,43A | 11,65 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 13,44A | 10,90 A | 13,51A | 10,96 Å | 13,58 Å | 11,02A | 13,65 Å | 11,08A | 13,72 Å | 11.14A |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 22,07 % | 22,26 % | 22,45 % | 22,65 % | 22,84 % | |||||
STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 ºC, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,17 % | 23,37 % | 23,57 % | 23,78 % | 23,98 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,37 % | 25,60 % | 25,82 % | 26,04 % | 26,27 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,58 % | 27,82 % | 28,07 % | 28,31 % | 28,55 % |
| Kontajner | 20'GP | 40'HQ |
| Kusov na palete | 36 | 36 |
| Palety na kontajner | 5 | 20 |
| Kusov v balení | 180 | 720 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com