LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 120 (6x20) |
| Rozmery | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Hmotnosť | 35,0 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 620 W | 472W | 625 W | 476W | 630 W | 480 W | 635 W | 484W | 640 W | 488W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 43,75 V | 41,13 V | 43,96 V | 41,33 V | 44,16 V | 41,52 V | 44,37 V | 41,71 V | 44,57 V | 41,90 V |
| Skratový prúd (Isc) | 18.16A | 14,72 Å | 18.20A | 14,76 Å | 18,24A | 14,80 A | 18,28A | 14,84 Å | 18,32A | 14,88 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 36,21 V | 33,98 V | 36,44 V | 34,20 V | 36,67 V | 34,41 V | 36,90 V | 34,62 V | 37,12 V | 34,83 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 17.12A | 13,89 Á | 17.15A | 13,92 Å | 17.18A | 13,95 Å | 17.21A | 13,98 Å | 17,24A | 14.01A |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 21,91 % | 22,08 % | 22,26 % | 22,44 % | 22,61 % | |||||
STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 ºC, AM1,5 G
NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 ºC, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,00 % | 23,19 % | 23,37 % | 23,56 % | 23,74 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,19 % | 25,40 % | 25,60 % | 25,80 % | 26,01 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,38 % | 27,60 % | 27,83 % | 28,05 % | 28,27 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 32 |
| Palety na kontajner | 18 |
| Kusov v balení | 576 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 35A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,30 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,24 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com