| ELEKTROINŠTALÁCIA | PARAMETRE | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maximálny výkon | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimálne prevádzkové napätie | Vmp(V) | 42,63 | 43,18 | 43,68 | 44,19 |
| Optimálny prevádzkový prúd | Imp(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Napätie naprázdno | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53,03 |
| Skratový prúd | Isc(A) | 13,65 | 13,69 | 13,78 | 13,86 |
| Rozsah prevádzkových teplôt modulu | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maximálne napätie systému | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maximálny prúd poistky | A | 25 | |||
| Rozsah tolerancie výkonu | % | 0~+3% | |||
| *STC (štandardné testovacie podmienky): Čelné ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 ℃, spektrum AM1,5. | |||||
| Menovitá prevádzková teplota článku | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Maximálny teplotný koeficient výkonu | Pmax | %/℃ | -0,26 |
| Teplotný koeficient napätia naprázdno | VOC | %/℃ | -0,24 |
| Teplotný koeficient skratového prúdu | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Úroveň bezpečnosti | II. trieda |
| Záruka na produkt | 12 rokov skúseností s materiálmi a technológiami produktov |
| Záruka napájania | 25 rokov lineárneho výstupného výkonu |
| *Útlm v prvom roku je 2 %. Od nasledujúceho roka je medziročný pokles menší ako 0,5 %. Výkon modulu je v 25. roku najmenej 80 %. | |
| Typ bunky | TOPCon bunka 182 × 91 mm |
| Usporiadanie buniek | 144 ks (12 × 12) |
| Veľkosť modulu | 2260x1219x2,7 mm |
| Hmotnosť modulu | 7,44 kg |
| Spojovacia krabica | Stupeň krytia IP68 |
| Výstupný kábel | 4 mm², dĺžka siete káblov 500 mm. Dĺžku kábla je možné prispôsobiť |
| Typ konektora | Kompatibilita s MC4 |
| Rám | Neuvedené |
| Čelné statické zaťaženie (tlak snehu) | 5400 Pa |
| Statické zaťaženie zozadu (tlak vetra) | 2400 Pa |
| Doprava | Nákladné auto s plošinou 13 m | Nákladné auto s plošinou 17,5 m | Kontajner 20 °C | Kontajner 40 °C |
|---|---|---|---|---|
| Veľkosť | 13 m | 17,5 m | 20 °C | 40 °C |
| Paleta | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Kus/paleta | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Celkový počet kusov | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Veľkosť balenia (paleta) | 2320*1110*1400 mm | |||
| Maximálny výkon (W) | Účinnosť konverzie | Hmotnosť | Záruka na produkt | Záruka napájania | Veľkosti modulov | Usporiadanie buniek |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260x1219x2,7 mm | 144 ks (12 x 12) |
| 500 510 520 530 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260x1110x2,7 mm | 132 ks (11 x 12) |
| 460 470 480 490 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260x1020x2,7 mm | 120 ks (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260x918x2,7 mm | 108 ks (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260x825x2,7 mm | 96 ks (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260 x 735 x 2,7 mm | 84 ks (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 2260 x 644 x 2,7 mm | 72 ks (6x12) |
| 120 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 1545 x 425 x 2,7 mm | 72 ks (6x12) |
| 200 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 1150x927x2,7 mm | 54 ks (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5 % | 2,7 kg/m² | 12 rokov | 25 rokov | 1750x1150x2,7mm | 80 ks (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com