LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
SMBB Technologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● SO14001:2015 Systém životného prostredia
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 96 (6x16) |
| Rozmery | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnosť | 21,0 kg |
| Predné sklo | 3,2 mm potiahnuté tvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 34,71 V | 32,54 V | 34,96 V | 32,78 V | 35,20 V | 33,03 V | 35,43 V | 33,28 V | 35,67 V | 33,52 V |
| Skratový prúd (Isc) | 15,74 Å | 12,59 Á | 15,80 A | 12,64 Å | 15,86 Å | 12,69 Å | 15,92A | 12,74 Å | 15,98 Å | 12,78 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 29,35 V | 27,50 V | 29,57 V | 27,72 V | 29,79 V | 27,95 V | 30,00 V | 28,17 V | 30,21 V | 28,39 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 14,82 Å | 11,86 Å | 14,88 Å | 11,90A | 14,94 Å | 11,95 Å | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05 Á |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,65 % | |||||
| STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5 G NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 °C, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 36 |
| Palety na kontajner | 26 |
| Kusov v balení | 936 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com