LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 156 (6x26) |
| Rozmery | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Hmotnosť | 34,8 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479W | 640 W | 483W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Skratový prúd (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25 Å | 11,50A | 14,32A | 11,56 Á | 14,39A | 11,62A | 14,46 Á | 11,68 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 13,47A | 10,93 Å | 13,54 Å | 10,99A | 13,61A | 11,05A | 13,68 Å | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 22,18 % | 22,36 % | 22,54 % | 22,72 % | 22,90 % | |||||
| STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5 G NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 °C, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,29 % | 23,48 % | 23,66 % | 23,85 % | 24,04 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,51 % | 25,71 % | 25,92 % | 26,12 % | 26,33 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,73 % | 27,95 % | 28,17 % | 28,40 % | 28,62 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 34 |
| Palety na kontajner | 16 |
| Kusov v balení | 544 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com