LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 132 (6x22) |
| Rozmery | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Hmotnosť | 38,5 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 690 W | 524W | 695 W | 528W | 700 W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Skratový prúd (Isc) | 18,29A | 14,63 Å | 18,34A | 14,67 Å | 18,39A | 14,71A | 18,44A | 14,75 A | 18,49A | 14,79 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 17,32A | 13,86 Å | 17,36A | 13,89 Á | 17,40A | 13,92 Å | 17,44A | 13,95 Å | 17,48 Á | 13,98 Å |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 22,21 % | 22,37 % | 22,53 % | 22,70 % | 22,86 % | |||||
| STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5 G NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 °C, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,32 % | 23,49 % | 23,66 % | 23,83 % | 24,00 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,54 % | 25,73 % | 25,91 % | 26,10 % | 26,28 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,77 % | 27,97 % | 28,17 % | 28,37 % | 28,57 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 32 |
| Palety na kontajner | 18 |
| Kusov v balení | 576 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 35A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,30 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,24 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,04 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com