LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Bifaciálna bunkaModuleTechnologies
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● Systém riadenia životného prostredia ISO14001:2015
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 132 (6x20) |
| Rozmery | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Hmotnosť | 33,8 kg |
| Predné / zadné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 605 W | 454W | 610 W | 458 W | 615 W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Skratový prúd (Isc) | 15,74 Å | 12,59 Á | 15,80 A | 12,64 Å | 15,86 Å | 12,69 Å | 15,92A | 12,74 Å | 15,98 Å | 12,78 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 14,82 Å | 11,86 Å | 14,88 Å | 11,90A | 14,94 Å | 11,95 Å | 15,00A | 12,00A | 15,06A | 12,05 Á |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 22,40 % | 22,58 % | 22,77 % | 22,95 % | 23,14 % | |||||
| STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5 G NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 °C, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 23,52 % | 23,71 % | 23,91 % | 24,10 % | 24,29 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,76 % | 25,97 % | 26,18 % | 26,40 % | 26,61 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 28,00 % | 28,23 % | 28,46 % | 28,69 % | 28,92 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 34 |
| Palety na kontajner | 20 |
| Kusov v balení | 680 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com