LECO N-TYPEBunková technológia
Technológia článkov SMBB Half Cut Cell
Technológie bifaciálnych bunkových modulov
Vynikajúci výkon Anti-PID pri nízkych teplotách
Menej efektov tieňovania horúcich bodov
Vyšší výstupný výkon Nižšie BOS a LCOE
● Systém riadenia kvality ISO9001:2015
● SO14001:2015 Systém životného prostredia
● ISO45001:2018 BOZP
● Štandardná kvalita IEC61215/IEC61730
● Testy soli/hmly/amoniaku podľa IEC61701/IEC62716
| Solárne články | Monofonný typ N |
| Počet buniek | 96 (6x16) |
| Rozmery | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Hmotnosť | 24,0 kg |
| Predné sklo | 2,0 mm potiahnuté polotvrdené sklo |
| Rám | Eloxovaná hliníková zliatina (voliteľne zosilnená pre vysoké zaťaženie) |
| Spojovacia skrinka | Stupeň krytia IP68 (3 bypass diódy) |
| Výstupné káble | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Dĺžku je možné prispôsobiť | |
| Konektory | Kompatibilné s Mc4 |
| Skúška mechanickým zaťažením | Predný 5400 Pa / Zadný 2400 Pa |
| VÝKONOVÁ TRIEDA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maximálny výkon (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Napätie naprázdno (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Skratový prúd (Isc) | 15,84 Å | 12,67 Å | 15,90A | 12,72 A | 15,96 Å | 12,77 Å | 16,02A | 12,82 Å | 16,08A | 12,86 Å |
| Napätie pri maximálnom výkone (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Aktuálny maximálny výkon (Impp) | 14,78 Å | 11,82A | 14,84 Å | 11,87 Á | 14,90A | 11,92A | 14,96 Å | 11,97A | 15,02A | 12,02A |
| ÚČINNOSŤ MODULU (%) | 21,77 % | 22,02 % | 22,27 % | 22,52 % | 22,77 % | |||||
| STC: Ožiarenie 1000 W/m², teplota článku 25 °C, AM1,5 G NMOT: Ožiarenie 800 W/m², teplota okolia 20 °C, rýchlosť vetra 1 m/s, AM1,5 G | ||||||||||
| Zadný zisk | Parameter | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maximálny výkon (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 22,86 % | 23,12 % | 23,38 % | 23,65 % | 23,91 % | |
| 15 % | Maximálny výkon (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 25,04 % | 25,32 % | 25,61 % | 25,90 % | 26,19 % | |
| 25 % | Maximálny výkon (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Účinnosť modulu STC (%) | 27,21 % | 27,53 % | 27,84 % | 28,15 % | 28,46 % |
| Kontajner | 40'HQ |
| Kusov na palete | 36 |
| Palety na kontajner | 26 |
| Kusov v balení | 936 |
| Teplota prevádzkového modulu | -40 ℃ až +85 ℃ |
| Maximálne napätie systému | 1500 V DC (IEC) |
| Maximálna hodnota sériovej poistky | 30A |
| Tolerancia výkonu | 0/+5 W |
| Nominálna prevádzková teplota (NMOT) | 45 ± 2 ℃ |
| Teplotný koeficient Pmax | -0,29 %/℃ |
| Teplotný koeficient Voc | -0,25 %/℃ |
| Teplotný koeficient Isc | +0,045 %/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefón/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-mail: gavin@alifesolar.com
Budova 36, Hongqiao Xinyuan, okres Chongchuan, mesto Nantong, Čína
www.alifesolar.com